KAÇIRILMA DOSYALARI

KAÇIRILMA DOSYALARI ANTONIO VILLAS!

UZAYLILAR ANTONİO VİLLAS’I NEDEN KAÇIRDI

Yaşanan en bilindik ve en çok tartışılan kaçırılma olaylarından birisi olan, Brezilyalı bir çiftçinin oğlu Hukuk öğrencisi Antonio Villas’ın 1957’de yaşadığı olaydır. Villas kaçırılma olayını yaşamadan önce 2 defa UFO gözlemi yapmıştır. Bunlardan ilki 5 Ekim 1957 gecesi gerçekleşmiştir. Villas ve erkek kardeşi yatak odasında uyumaya çalışırken, pencerenin dışında duran ve gökyüzünde parlayan bir ışık demeti görmüşlerdir. İkincisi ise ilk yaşadığı deneyimden 9 gün sonra gerçekleşmiştir.

Hukuk öğreniminin dışında, boş zamanlarda yan tarafında bulunan çiftlikte çalışan Villas, gece traktör ile tarla sürerken üzerinde havada duran bir cisim görmüştür. Ve bu cisim çok parlak ışıklar yaymaktaydı, ışığa doğru koşan ve ne olduğunu öğrenmek istemesine rağmen, cismin ondan yavaş, yavaş uzaklaşmasından dolayı daha fazla peşinden koşamayan ve yorulan Villas cismi takip etmeyi bırakmıştır. Cisim iyice uzaklaşınca peşinden gidecek gücü olmayan Villas’ın üzerine ışık demetleri göndermişlerdir ve bu olaya yine erkek kardeşi de şahit olmuştur.

Bu kez kendisine yaklaşan cismi iyi bir şekilde gözlemleyebilmiş ve bunun yumurta biçiminde bir uçan daire olduğunu anlamıştır. Bir gün önce cismin peşinden koşan Villas, bu sefer uçan dairenin yere indiğini görünce çok korkmuş ve kaçmaya başlamıştır. Ancak, kaçarken kullandığı traktör bir anda durmuş ve uçan cismin içinden inen 4 uzaylı, Villas’ı alıp uçan daireye götürmüşlerdir. Uzaylılar Villası geminin içinde yuvarlak ve küçük bir odaya almış ve üzerindeki elbiseleri çıkarmışlardır.

Vücuduna koyu renkli bir sıvı sürmüşlerdir. Daha sonra vücuduna bir kesik atıp, kan örneği almışlar ve odada yalnız bırakıp dışarıya çıkmışlardır. Bir süre sonra odada yalnız kalan Villas şunları söylemiştir. “Bir süre sonra kapı açıldı ve bugüne kadar gördüğüm tüm kadınlardan daha güzel ve çıplak dişi bir varlık odaya geldi, bu dişi varlık yaklaşık bir buçuk metre boyundaydı. Ortadan ayrılmış, beyazımsı saçları, düz bir burnu, kalkık elmacık kemikleri ve büyük mavi gözleri vardı” Villas o yaratık ile cinsel ilişki yaşadıklarını ve bu varlığın spermleri bir tüpe koyarak odadan ayrıldığını söylemiştir.

Bu durum yaşanırken Villas, kendi bedeninin kullanıldığı ve olay anında izlenildiğinden emindi. Cinsel ilişki yaşadığı varlık odadan ayrılırken elleriyle karnını ovuşturmuştur. Bu durum çok açık ve net bir mesajdır. Bu da demek oluyor ki melez bir çocuk doğacak ve başka bir gezegende büyüyecek. Uzaylı varlıklar Villas’ı aldıkları tarlaya geri bırakıp, gökyüzüne havalanıp gözden kaybolmuştu ve bu yaşanan olay 4 saatten biraz daha fazla sürmüş. Villas’ın belirli bir süreden sonra kollarında ve bacaklarında esrarengiz yaralar ortaya çıkmıştır, bu yaralar daha sonra iyileşerek yara izine dönüşmüşlerdir. Doktor muayenesinden sonra yaraların oluşumu şu şekilde raporlara kaydedilmiştir. “ Fazla radyasyona maruz kaldığı ve çene bölümünde iki adet iğne deliğine benzer iz olduğu tespit edilmiştir.”

Gerçekten’de uzaylılar melez bir bebek mi getirmeye çalışıyorlar?

 

 

 

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın