KAÇIRILMA DOSYALARI UFO OLAYLARI

KAÇIRILMA DOSYALARI- PROFESÖR JOHN SALTER VE OĞLU

PROFESÖR JOHN SALTER VE OĞLU NEDEN KAÇIRILDI

Yaşanan uzaylı kaçırma olaylarına maruz kalan pek çok kişi, yaşadıklarını unutmak isteyeceği korkunç deneyimler yaşamışlardır. Ancak, bazı olaylarda gayet güzel ve denenmeye değer olaylardır. Tıpkı şu an anlatacağım, Kuzey Dakota Üniversitesi’nden Profesör John ve oğlunun başından geçen olay gibi. Baba ve oğul bir konferans konuşması için 21 Mart 1988’de yola çıkmışlardır.

61’inci karayolu istikametine doğru giden baba ve oğul nedeni bilinmeyen bir durumdan dolayı istek dışı olarak, arabayı başka istikamete doğru sürmeye başlamışlardı. Başka yöne doğru giden baba ve oğul, bir anda kendilerini ters istikamete doğru giderken bulmuşlardı. Bu durumdan dolayı dinlenmeye karar veren baba ve oğul bir sonraki gün yola devam etme kararı aldılar. Dinlendikten bir gün sonra, yollarına devam eden profesör ve oğlu bu yola nasıl girdiklerini ve arabayı nasıl ters istikamette sürdüklerini kendi aralarında konuşurken, gümüş renkli bir UFO görerek şoka girdiler.

Yolun üzerinde aniden belirmiş olan bu UFO’ya karşı, nedense ikisi de yakınlık hissetmişlerdi. Bu sırada bir anda hem baba, hem oğul aynı anda geçen gece yaşadıkları olayı hafızalarında canlanmaya başladı, bir anda göz, göze gelen baba ve oğul yola çıktıklarında ters istikamete gitmelerine ve durmalarını, dinlenmelerine neden olan o gördükleri gümüş UFO’dan kaynaklı olduklarını anladılar. Bir anda hafızalarında, durduklarında arabadan dışarı tuhaf olan varlıklar tarafından çıkarıldıklarını hatırladılar.

Profesör’ün ise anlattıkları şunlardır. “Profesör John arabanın arkasından gelen uzun boylu, yarı insan, yarı yaratık olan varlığı görmeden önce arabanın önünde küçük kısa boylu varlıklar görmüştü önce bu yaratıkları orada oynayan çocuklar sanmıştı ama bunlar çocuk değildi.” Baba ve oğul başlarına kötü bir şeyler geleceği endişesi içerisindeydi. Ancak, bir anda kendilerine zarar vermeyecek gibi hissetmelerinden dolayı ve koruma altında olduklarını tüm bedenlerinde ve benliklerinde hissetmeye başlayıp bir anda rahatlamışlardı. Parkta Profesör John UFO’ya doğru ilerlerken ayağının bir taşa takıldığını ve neredeyse yere düşeceği sırada kendisinin düşüp yaralanmaması için bir enerji tarafından düşmesini engellendiğini söylemektedir.

UFO’nun içerisinde dönemeçli duvarların bulunduğu, bir odada diş hekimlerinin kullandıkları arkaya yaslanması için kullanılan bir sandalye vardı. John’un burun deliğine acı vermeyecek bir cisim sokulmuştur. Diğer iğe tarzı şeylerden biri boyuna diğeri ise göğsünün üzerine sokulmuştur. Profesör John burnuna sokulan alet ve iğnelerin sokulduğu yerlerin insanın gelişimini, metabolizması ve bağışıklık ile ilgili üç önemli tıbbi bir bölge olduğunu çok iyi biliyordu. Yapılan bu işlemler bittikten sonra Profesör John garip bir şekilde bu yabancılara bağlandığını hissetmişti ve düşüncelerinde sanki onlardan gelen bir mesaj vardı. Profesör John ve oğlu birlikte sigarayı bırakmak istiyorlardı ama bir türlü bırakamıyorlardı, bu olaydan sonra Profesör John ve oğlu bir daha sigara içmek istememişlerdir. Baba ve oğlun başından geçenler 1988 yılında bilinmeyen yerden gelen ziyaretçiler filmine uyarlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

admin

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın