Bilim Uzay

REPTİLİAN NEDİR? GERÇEKTE VAR MIDIR?

REPTİLİAN NEDİR? GERÇEKTE VAR MIDIR?

Bir anlamda her şey David Icke’nin dünyanın ilgisini çekebilecek düzeyde olan iddiasıyla başladı. 
Uzun yıllardan beridir süre gelen ve dünyanın onlar tarafından yönetildiğine dair milyonlarca komplo teorisi bulunan İllüminati isimli örgüt üyelerinin, Reptilian ve insan ırkı melezinden oluştuğu iddaası. 
David Icke bu konuya şu söylemleri ile değinmiştir; 
“İllüminati: dünyayı kontrolü altında bulunduran topluluk, yüzlerce yıl önce dünya dışında olmakla birlikte nereden ne şekilde geldiği tam olarak bilinmeyen sürüngenimsi bir ırkla o dönemin illüminati mensubu insanların eşleşmesi, birleşmesi sonucu meydana gelen bir tabir-i caizse melez ırktan oluşmaktadır. 
Ayrıca David Icke, tüm bu söylemlerinin yanı sıra, daha da ileri giderek dönemin liderlerinden olan George Bush ve İngiliz Kraliyet Ailesine Reptilian ve İnsan melezinden gelmekte olduklarını iddaa etmiştir.

Söz konusu bu ırk ile ilgili araştırmalar, öncelikle David Icke önceliğinde sonrasında ise bir çok maceraperest ve araştırmacı yazar tarafından araştırılmaya başlanmıştır.
İlk bilgi olarak nitelendirebileceğimiz, kesitler ise Ufoloji bilimi neticesinde ele alınabilmiştir. 
Birbirinden haberi olmayan, fakat uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia eden insanlar üzerinden yapılan araştırmalar ve onlara yöneltilen sorular neticesinde, bu insanların birbirine benzer ifadeler verdiklerine, benzer olaylar ve betimlemeler yaptıklarına şahit olmuşlardır. 

Yapılan araştırmalar neticesinde Reptilianlar hakkında ortaya atılan çeşitli iddialar söz konusudur.
Bu iddialardan birçoğuna aşağıda değineceğiz. 
Reptilian isimli yarı sürüngen görünümünde varlıkların inanılmaz düzeyde zeki olduğu ve insan ırkını kolaylıkla etkisi altına alabildiğinden bahsedilmektedir.
Ayrıca söz konusu varlıkların kendi dünyalarında, yaşamlarında birçok kategoriye, sınıfa ayrıldıkları söylenmektedir. Bu kategoriler arasında en az görülen, bilinen ve kendisini üst varlık olarak niteleyen “Drakolar” dır.

Bu varlıklar süt beyazı bir renge, kırmızı derin ve parlamakta olan gözlere sahip oldukları ortaya atılan iddialar arasında.
Sınıflandırmada biraz daha aşağılara inecek olursak bir diğer varlık ise “kanatlı Drakolar” dır.
Bu varlıkların ilginç özellikleri ise, boyutları diğer birçoğuna göre fazla büyük ve geniştir. Boyları 2-3 metreye kadar uzanmakta olan kanatlı Drakoların, kuyrukları ve boynuzları da bulunmaktadır. 
Ayrıca en önemli özelliklerinden bir tanesi de vücutlarını diledikleri insanın kılığına sokabilirler. Örnek olarak sizin karşınıza en sevdiğiniz bir kişinin görünümünde çıkabilme durumları söz konusudur.

 Aslında konuyu dini açıdan ele alacak olursak, Kuran-ı Kerim’de bahsedilen Cin türlerinden bazılarının bu özelliğe sahip oldukları bilinmektedir. Kuran-ı Kerim Cin tasviriyle Reptilianlara mı işaret etmektedir? Bilinmez.
Ama söz konusu yaratıklar, üzerine araştırmalar büyük bir hızla devam etmektedir. Dünya üzerinde ki etkisine de bakacak olursak etmeye de devam edecektir. 

 

Etiketler