Uzay

Uzaylılar Kanada’da

Kanada’nın 1963-1967 döneminde Savunma Bakanı olan Paul Hellyer uzaylıları gördüklerini açıkladı. Dünyaya gelen dört uzaylıyı vurarak yakaladıklarını ve daha sonra konuşturduklarını ve saklamak içinde trilyonlarca dolar harcadıklarını ifade etti.

Dört Uzaylı Hala Saklanıyor

Kanada’nın eski Savunma Bakanı Hellyer, görevi döneminde dünyaya dört uzaylının geldiğini açıkladı. Önce ateş ettiklerini ve etkisiz hale getirdiklerini sonra da soru sorduklarını ifade eden Hellyer, uzaylıların barışçıl amaçla geldiklerini söylediklerini vurguladı. Dünyayı kurtarmak için geldiklerini ifade eden uzaylıları dinlemediklerini açıklayan Hellyer, uzaylıları saklamak için trilyonlarca dolar harcadıklarını söyledi.

Rusya’dan Gelen 50 UFO

1961 yılında Rusya’dan gelen ve Avrupa’ya iniş yapan 50 UFO olduğunu söyleyen dönemin Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, bu uzaylıların Satürn ve Andromeda’dan geldiğini söyledi. Barışçıl bir niyetle gelen uzaylıların dünyayı kurtarmak için iş birliği teklif ettiğini ancak onların söylediklerine önem vermediklerini söyleyen Hellyer, saklamak için trilyonlarca dolar harcadıklarını ancak görevi bittikten sonraki akibetleri hakkında bilgisi olmadığını ifade etti.

İddialar Gerçek mi?

Paul Hellyer’in bu açıklamasından sonra Kanada yönetimden nasıl bir açıklama geleceği beklenirken, 94 yaşında olan eski Savunma Bakanı’nın bu açıklamaları kafaları karıştırdı. Yaşından dolayı yaptığı açıklamaları inandırıcı bulmayanların yanı sıra uzaylıların varlığına inanan ve Amerika’nın 51.Bölge olarak nitelendirdiği ancak CIA tarafından sır gibi saklanan araştırma üssünde uzaylıların varlığının kabul edildiğini ve araştırıldığını düşünen kişiler Hellyer’in açıklamalarını gerçekçi buluyor. 1947 yılından beri bu üssün kurulu olduğu ve düşen UFO’dan alınan parçalar ile araştırma geliştirme yapıldığı bilinen bölgede görünenin altında büyük bir kompleks yatıyor. Işınlanmanın araştırıldığı ve üzerine çalışıldığı üs’den eski Savunma Bakanı için bir destek gelir mi bilinmez ancak Kanada’nın şimdiki Savunma Bakanı’ndan ne cevap geleceği merakla bekleniyor.