Uzay

Uzaylıların Varlığını Kanıtlayacak 7 Şey

Çoğ​​​​u kez televizyon ekranlarında ya da günlük yaşantıda uzaylılar ile ilgili pek çok habere rastlamak mümkün. Bazen uzaylıların bir insanı kaçırdığına dair bazen ise insanlık ile iletişim kurmaya çalıştıklarına dair bilgilere ulaşmak mümkün. Ancak pek çok insan bunların doğru olmadığını düşünüyor. Yine de uzaylıların olduğuna dair sağlam delillerin olduğundan söz etmek mümkün. İşte o delillerden yalnızca 7 tanesi.

1- Dünyanın En Büyük Ülkelerinden Dökümanlar

Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere dünyanın en önemli ve büyük devletlerinin Ufo’lar hakkında binlerce sayfalık dökümana sahip.

2-​​​​​​ Bir ABD Denizaltı Tarafından Çekilen Fotoğraflar

1971 yılının Mart ayında çekilen fotoğrafların gerçekliği hala tartışılıyor. Ancak diğer Ufo fotoğrafları ile çok fazla benzer özellikleri mevcut.

3- Ufo’lara Hazırlık

​Görününen ve bilinen o ki çoğu ülke Ufo konusunda oldukça endişeli ve hazırlıklı. Özellikle olası bir saldırı karşısında askeri mühimmat konusunda bir hayli hazırlıklılar.

4- Ufo’ların Teknolonileri Araştırılmış

Özellikle Rusya ve ABD tarafından uzay bilimciler yardımı ile Ufo’larin sahip olduğu teknoloji araştırılmış. Hâlâ araştırmaların yürütüldüğü bu konu oldukça ilgi çekici. Ancak kamuoyuna açıklanmayan pek çok gerçeklik barındırdığı edinilen bilgiler arasında. Yine de çalışmaların tümü büyük bir gizlilik içerisinde yürütülüyor.

5- Ufo’ların Varlığını Açıklayan Yüksek Rütbeli Askerler

2. Dünya savaşı ve soğuk savaş döneminde görev almış pek çok yüksek rütbeli asker Ufo’larin varlığını savundu. Nato’da görev alan amirallerden Peter Hill – Norton da bunlardan biri.

6- Astronot Gordon Cooper Açıkladı

Nasa astronotlarından olan Cooper yaptığı bir açıklamada halkın korkmaması adına Ufo’larin varlığını sakladıklarını bildiriyor. Hatta devletlerin bazı yalanlar ile bu gerçekliklerin üstünü kapattığı da belirtiliyor.

7- Tanımlanamayan Cisim ve Işıklar

Yıllarca uzay bilimciler tarafından tanımlanamayan yabancı cisim ve ışıklar haberlere konu oldu. Hatta bu cisim ve ışıklar kimi sivil halk tarafından da gözlemlenebildi.

Etiketler