Bilim

Zamanda Yolculuk Yapan Üç Bilim Adamı?

Bu olay üç Amerikalı bilim adamının başından geçiyor. Bu meslektaşlar, paralel evren gibi kavramları araştırmak için, terk edilmiş bir kasabada kendileri için ufak bir tesis kurdular.

Bilim adamları zaman da yolculuğun mümkün olduğunu düşünmekte ve bunu başaracaklarına inanıyorlardı. Hepsi ailelerini geride bırakarak araştırmaya koyuldular.

Kasabanın ismi Türkçe de Hong’un şapkası anlamına geliyor. Bu kasaba ile ilgili garip söylentiler var. Söylentilere göre Hong isimli bir adam gökyüzüne bir şapka atmış fakat şapka gökyüzünde kaybolmuş ve hiçbir zaman geri gelmemiştir.

Kasabada çok fazla nesne hatta birçok insan kaybolmuştu. Artık dayanılmaz bir hale geldiğinden dolayı, halk bu kasabayı terk etmişti.

Kısaca üç bilim adamının araştırmalarını yapmak için en uygun ortam buradaydı. Bilim adamları kasabada paralel bir boyuta geçmek yada zaman yolculuğu yapmak için çalışıyorlardı

Burada kurdukları küçük araştırma merkezinde, yaptıkları deney sonucunda başardıkları ve bir daha asla geri dönemedikleri düşünülmektedir.

Kasabayı inceleyen diğer bilim adamları, üç kişiden geriye hiçbir iz olmadığını açıkladılar.

Acaba başardılar mı yoksa başaramadılar ve orayı terk mi ettiler? Bu hala merak konusu olmuştur.